• 3 grudnia 2007
  • wyświetleń: 3877

UKS Goczałkowice ograł MOSM Tychy

Od zwycięstwa w Tychach rozpoczęli swój udział w finale B wojewódzkich rozgrywek Okręgowego Związku Koszykówki, chłopcy z rocznika 1992 reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy w Goczałkowicach-Zdroju.

W miniony piątek rozegrali oni bardzo dobry mecz pokonując faworyzowaną drużynę MOSM Tychy 87:65. Do przerwy gospodarze prowadzili różnicą 4 punktów ale już w trzeciej kwarcie ambitnie i skutecznie grający zawodnicy z Goczałkowic wypracowali sobie 14 punktową przewagę, którą w ostatniej części gry powiększyli do 22 oczek.

W przyszły piątek, tj. 07.12.2007, o godzinie 16.00 w hali „Goczuś” w Goczałkowicach drużynę czeka jeszcze trudniejsze zadanie, bowiem przeciwnikami naszego zespołu będzie pierwszy zespół Pogoni Ruda Śląska. Zapraszamy gorąco wszystkich sympatyków tej dyscypliny i liczymy na kolejny dobry występ naszych koszykarzy.

Punkty w meczu z MOSM Tychy zdobyli: Mateusz Plawecki - 24, Maciek Smolarczyk - 19, Kamil Wojciechowski - 16, Ivo Byrski - 8, Sebastian Adamus - 7, Mateusz Famulok - 6, Roman Duda - 5, Damian Kolny - 2, Piotr Węgrzyn - 0, Arkadiusz Kossowski - 0, Łukasz Droździk - 0.