• 19 grudnia 2007
  • wyświetleń: 4596

UKS Goczałkowice nie zwalnia tempa

Bardzo dobrą passę podtrzymują w wojewódzkich rozgrywkach koszykarze UKS Goczałkowice. W ubiegły piątek pokonali oni na własnym parkiecie zespół MCKS Czeladź w stosunku 72:62.

Dobrą dyspozycję na półmetku rozgrywek potwierdza zajmowane wysokie 3 miejsce w tabeli grupy B( miejsca 9-16 w strefie śląsko-opolskiej). W ostatnim meczu bardzo dobre spotkanie zaliczył Ivo Byrski. Rozgrywający goczałkowickiego zespołu zdobył 22pkt, trafiając celnie 3 razy za 3pkt.

Mecz był dość wyrównany o czym może świadczyć rezultat do przerwy 31:32 na korzyść przyjezdnych. Decydująca była znowu 4 kwarta, którą gospodarze wygrali 7 punktami. Ostatni mecz w roku, nasi koszykarze rozegrają u siebie 21 grudnia. Przeciwnikiem będzie druga drużyna GTK Gliwice, z którą nasz zespół jeszcze nigdy nie wygrał.

UKS GOCZAŁKOWICE 72:62 MCKS CZELADŹ
( 13:17,18:15,16:12,25:18 )

Punkty dla UKS Goczałkowice zdobyli:I.Byrski -22(3x3), M.Smolarczyk -15, M.Pławecki-14, S.Adamus -11, M.Famulok -4, K.Langer -4, K.Wojciechowski -2, D.Kolny, M.Strzemczok, P.Węgrzyn.