• 2 stycznia 2015
  • wyświetleń: 4751

Gortat w wakacje w Pawłowicach

Drużyna UKS Wojan Pawłowice zajęła II miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Młodzieży Wiejskiej w koszykówce o Puchar Marcina Gortata 3×3. Jedną ze zdobytych nagród jest przyjazd znanego koszykarza do gminy na wakacje.

Turniej rozegrany został 29 grudnia w Warszawie na hali Torwar. W wydarzeniu udział wzięło 28 drużyn. Po trudnych zmaganiach zespół z Pawłowic uplasował się na 2. pozycji. MVP Wojan Pawłowice został Igor Kozłowski. Ponadto drużyna zajęła 2. miejsce w kategorii doping-kibice. W nagrodę Marcin Gortat odwiedzi gminę Pawłowice podczas wakacji.

I Ogólnopolski Turniej Młodzieży Wiejskiej w koszykówce - 29.12.2014 · fot. UKS Wojan Pawłowice

Drużyna UKS Wojan Pawłowice wystąpiła w składzie: Aleks Żmijak, Łukasz Januszewicz, Piotr Palczewski oraz Igor Kozłowski. Trenerem zespołu jest Zbigniew Dusza.